Cichych, ciepłych i sytych Świat Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzy ekipa z Wilkorii ☺️????????? Niech ten Nowy Rok 2020 będzie dla wszystkich bardziej szczęśliwy, bardziej udany i niech się spełnią najskrytsze marzenia!!!

Mijający rok 2019 był jednym z najlepszych dla nas w ostatnich latach, naprawdę nie mamy na co narzekać, a wręcz przeciwnie, mamy sporo powodów do tego by być dumnym. Rok 2019 zdecydowanie należał do Kiki, nasza mała iskierka lśniła na ringach od początku aż do samego końca roku. Dwukrotnie zdobyła tytuł Zwycięzcy Polski 2019 (Wrocław i Kielce), w Kielcach wygrała dodatkowo rasę,  grupę i była 4 na Best In Show spośród ponad 4200 psów zgłoszonych na tą wystawę! To ogromny sukces dla nas! Dodatkowo Kika ukończyła Młodzieżowy oraz dorosły Championat Polski, zdobyła 4 CACIB’y czyli wnioski na Międzynarodowego Championa (wszystkie zdobyte w Polsce na licznie obsadzonych wystawach), 5 razy wygrała rasę w tym 3 razy były to międzynarodowe wystawy (Katowice, Rybnik, Kielce).

Tak, zdecydowanie Kikusia to nasza najwieksza gwiazda roku 2019!!! ??????

PLWWroclaw19′ PLWKielce19′ CruftsQ2020′ ChPL JrPLWinner18′ JChPL

Drugą naszą wielką gwiazdą w roku 2019 był niewątpliwie ? MR RIPLEY ?, który rozpoczął swoją karierę wystawową na początku roku i zdobył na krajowej wystawie w Jarosławiu Best In Show Junior I ‼️‼️‼️

Mr Ripley 6 razy wywalczył tytuł Zwycięzcy Młodzieży, w ekspresowym tempie ukończył tytuł Młodzieżowego Championa, wygrał z kl.mł. Międzynarodową Wystawę w Rzeszowie i był 4 na grupie. Ma już na swoim koncie CACIB, res.CACIB i 6x CAC. Ripley był również na EDS w Wels, gdzie uplasował się na 3 miejscu spośród 17 juniorów z całej Europy. Najbardziej jednak się cieszymy ze zwycięstwa Ripleya w kl.mł na Międzynarodowej we Wrocławiu, gdzie zdobył tytuł Mł.Zwycięzcy Polski i kwalifikację na Cruft 2020.

Mr Ripley JrPLWinner19′

 

Trzecim naszym psem, który błyszczał w roku 2019 jest nasz cudowny czarnuszek Eddie. Eddiś choć był wystawiany zaledwie kilka razy to wspaniale się pokazywał i wywalczył w silnej konkurencji tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu, co jest wielkim osiągnięciem, bo odkąd pamiętam nigdy ten tytuł nie został zdobyty przez czarnego mopsa… Ponadto Eddie ukończył tytuł Championa Polski, 2x wywalczył Best of Breed,1x Best of Group IV, CACIB i 5x CAC. Jesteśmy z naszego wspaniałego Eddiego bardzo dumni <3

JrCLWinner’19 JChPL ChPL

I małe podsumowanie: przybyły nam 4 nowe Championy Polski i jeden Ukrainy oraz 3 Młodzieżowe Championy Polski. Charlie (Wilkoria IMPOSSIBLE DOESN’T EXIST), Eddie, Luna i Kika oraz Inka(WILKORIA INNOCENT LITTLE GIRL) mieszkająca na Ukrainie ukończyły dorosłe championaty. Młodzieżownym Championem Polski została Kika, Happy i Ripley. Nasze mopsy zdobyły również na polskich wystawach, w bardzo licznej konkurencji, trzykrotnie prestiżową nominację na największą i najstarszą wystawę na świecie „Craft” (QUALIFIYING CRUFT 2020) ??????

 

Wielką radość i powody do dumy przyniosło nam również nasze najmłodsze pokolenie Wilkorków. Cieszy mnie to tym bardziej, gdyż są to czarne mopsy, co oznacza, jak wielu wtajemniczonych wie, wielki sukces, gdyż czarnym mopsikom jest na wystawach znacznie trudniej.

Ogromną radość sprawił nam Wilkoria SYRIUSZ który miał swój debiut wystawowy we wrześniu 2019 i na Specjalistycznej Wystawie Psów IXgr.FCI „TOY STAR” Wawrzkowizna został Najlepszym Szczenięciem w Rasie & zdobył BEST IN SHOW I PUPPY!!!

Na tej samej wystawie Wilkoria U BE MY ZOI która również debiutowała na ringu i zdobyła tytuł Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie & BEST MINOR PUPPY IN SHOW II ????

W grudniu na Międzynarodowej Wystawie w Lublinie Wilkoria SWEET HEART ✨ aka GINA miała swój debiut wystawowy w kl.mł i wygrała klasę oraz zdobyła tytuł JUNIOR BEST OF BREED oraz kwalifikację na Cruft 2020!!! To było wspaniałe zakończenie roku 2019! ??????

W tym miejscu bardzo chciałabym bardzo podziękować właścicielom mopsików z Wilkorii za miłość i wspaniałą opiekę jaką dajecie naszym dzieciom oraz za utrzymywanie kontaktu z nami 🙂 Dziękuję Wam Kochani ???