Tym razem pojechaliśmy na Śląsk. Pogoda nie była tak łaskawa jak tydzień wcześnie,j ale na szczęście nie było tak żle, prawie nie padało 😉 Całkiem fajne miejsce na wystawy psów jakie ma oddział w Zabrzu sprawia, że od jakiegoś czasu regularnie tam jeździmy i wracamy całkiem zadowoleni. I tym razem nie było inaczej 🙂

 MONTES AURI EVERGREEN EDDIE  aka  EDDIE  wystawiany po raz 3 w klasie młodzieży, po raz 3 zdobył Zwycięstwo Młodzieży i tym samym jest już nowym Młodzieżowym Championem Polski!!!! 

Dodatkowo Eddie został Najlepszym Juniorem w Rasie (JBOB) i ….. zdobył Zwycięstwo Rasy!!!!

Wow! Jesteśmy niesamowicie dumni z naszego najmłodszego chłopczyka! Co za gość! W ciągu jednego tygodnia i 3 wystaw z rzędu Eddie 3 razy wygrał klasę młodzieży i zdobył tytuł Mł.Ch.Pl, !!! Ponadto raz wygrał rasę (BOB), raz był najlepszym psem płci przeciwnej (BOS) i raz był również Najlepszym Juniorem w rasie (JBOB) 

Nie wypada nie wspomnieć o kolejnym sukcesie naszej przepięknej portugalskiej dziewczynki Katii, która również miała swój super dzień 

 GLORIOUS SPIRIT KATALEYA  aka KATIA 
wystawiana po raz drugi w klasie pośredniej była doskonała 1/5 zdobyła kolejny wniosek na Championa Polski (CAC) i została Najlepszą Dorosłą Suką (BEST FEMALE) 

Sędzia: Anna Kochan (PL) Bardzo dziękujemy za docenienie naszych mopsików!