Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil w otoczeniu rodziny i futrzastych przyjaciół życzy hodowla Wilkoria ?✨❄️?❄️✨?

Mijający rok 2018 był dla nas bardzo intensywny, ale też bardzo udany, obfitował w wiele sukcesów wystawowych, do hodowli przyjechało kilka nowych, cennych psów, a w 4 miotach urodziło się 19 zdrowych, ślicznych mopsich szczeniąt. Kosztowało to nas wiele pracy i wysiłku, ale też mamy ogromną satysfakcję. Chciałam bardzo podziękować właścicielom piesków z naszej hodowli za wspaniałą opiekę, za troskę, za chęć utrzymywania konaktu z nami, za dzielenie się swoimi sukcesami i troskami. To dla nas bardzo ważne, nadaje sens naszej pracy i sprawia, że czujemy, iż kroczymy właściwą drogą. Dziękuję Wam Kochani ???

Życzymy Wam i sobie by nadchodzący rok był równie dobry i szczęśliwy ?????

Krótkie podsumowanie naszych najważniejszych sukcesów wystawowych w roku 2018:

7 naszych psów oraz psów z naszej hodowli: Joker, Eddie, Faust, Katia, Kalinka, Charlie i Inka na Ukrainie osiągnęło tytuł Młodzieżowego Championa  ?? ?? ?? ? 

3 nasze dziewczyny Hippolita, Bobas i Zara ukończyły tytuł Championa Polski ? ??

Kika zdobyła prestiżowy tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski 2018′ oraz BOS na jednej z największej i najważniejszej Międzynarodowej Wystawie w Poznaniu „Zwycięzca Polski”, zaś na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu zdobyła tytuł  Najlepszego Juniora w Rasie (BOB Junior) ????

Eddie wywalczył tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy oraz BOS Specjalistycznej Wystawy Gr.9 FCI „Toy Star” 2018′ oraz 5 razy z rzędu wygrywał młodzież zdobywając 5x tytuł Zwycięzcy Młodzieży ????

Piggy na tej samej wystawie wywalczyła tytuł Najlepszej Dorosłej Suki (BEST FEMALE) Specjalistycznej Wystawy gr.9 FCI „Toy Star” 2018′ a na Międzynarodowej Wystawie w Opolu wygrała mocno obsadzoną klasę młodzieży zdobywając tytuł Zwyciezcy Młodzieży ????

Katia wygrała Krajową Wystawę Psów gr.9 w Wawrzkowiźnie zbobywając BOB & BOG IV, na Międzynarodowej Wystawie w Kielcach zdobyła BOB Junior, a  na zakończenie naszego sezonu wystawowego na Międzynarodowej Wystawie w Lublinie wywalczyła CACIB & BEST OF BREED, zaś na finałach wylądowała na lokacie 3 gr.9 (BEST OF GROUP III) ??

Charlie wygrał Międzynarodową Wystawę w Koszalinie zdobywając CAC, CACIB & BOB, na Międzynarodowej w Szczecinie CAC, CACIB & BOS, na „podwójnej” Krajowej w Grudziądzu BOB Junior & BOB oraz JWinner & BOS, na Krajowej w Inowrocławiu BOB Junior ????

Faust na Międzynarodowej Wystawie w Konopiskach zdobył tytuł Najlepszego Juniora w Rasie (BOB Junior), a na Krajowej w Nowym Sączu BOB Junior i BEST OF BREED ????

Inka wygrała BISS czyli BEST IN SHOW SPECJALITY SHOW w Kijowie, a na Krajowej „Constellation of Snow Dogs” w Charkowie JBOB, BOB & JBOG2 ??

Joker na Międzynarodowej Wystawie w Krakowie zdobył BOB Junior & BEST OF SEX, na Krajowej gr.9 w Nowym Sączu wygrał BOB Junior, BOS i BIS Junior III, a na Krajowej w Jaśle BOB Junior & BEST OF BREED ????